5012 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 januari 2024 -
7427 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
9183 Akvarell
Magnus Berg, "spång", 1987. Signerad, 18x12 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2019
9181 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 23 september 2019 -
7390 Akvarell
Magnus Berg, Älskande, signerad. -91,14x20
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2019 -
1092 Akvarell
Magnus Berg, Badande barn, 18x12
Såld: 200 kr
Såldes den 15 oktober 2018
9226 Akvarell
Magnus Berg, "Pojken O Fiskarna", 18x13
Såld: 100 kr
Såldes den 12 februari 2018